Zastępstwa i ogłoszenia

Proszę o zwrot książek do biblioteki.


Godziny lekcyjne

w dniu 18.06.2019 roku

Lekcja 1            8:00 – 8:30

Lekcja 2            8:35 – 9:05

Lekcja 3            9:10 – 9:40

Lekcja 4            9:45 – 10:15

Lekcja 5            10:20 – 10:50

Lekcja 6            10:55 – 11:25

Lekcja 7            11:30 – 12:00

Lekcja 8            12:05 – 12:35
Lekcja 9            12:40 – 13:10


18.06.2019 – wtorek

Zastępstwa w dniu 2019-06-18 wtorek
z sali 313 lek.2 w s,33
Grzegorz Bucki
lekcjaopiszastępcauwagi
31B wf gr3 – 302S. Szczyrbowska
Monika Gacek
lekcjaopiszastępcauwagi
31B wf gr1 – 307J. Maroszek
Ewa Goska
lekcjaopiszastępcauwagi
43 Gc – 313J. Maroszek
62 Lc – Uczniowie zwolnieni do domu
dyżury
po lekcjimiejscezastępcauwagi
3A22H. Boruch
5A11K. Stężowska
Róża Grzywacz
lekcjaopiszastępcauwagi
31 Lb(2) – 230M. Sitekzłączenie grup
41 Lb(2) – 230M. Sitekzłączenie grup
51 La(1) – 328A. Susułzłączenie grup
61 La(1) – 328A. Susułzłączenie grup
dyżury
po lekcjimiejscezastępcauwagi
3A21J. Orłoś
4A12J. Maroszek
Renata Jarnot
lekcjaopiszastępcauwagi
21 La – 28K. Kozik
51 Lb – 132J. Okarmus
62 La – Uczniowie zwolnieni do domu
72 Lc – Uczniowie zwolnieni do domu
dyżury
po lekcjimiejscezastępcauwagi
7A02J. Fijał
Marta Korczyk
lekcjaopiszastępcauwagi
32 La – Uczniowie zwolnieni do domu
42 La – Uczniowie zwolnieni do domu
61 Lc – 401Ł. Śleziak
72 Lb – Uczniowie zwolnieni do domu
dyżury
po lekcjimiejscezastępcauwagi
2B02B. Stanek
5B12K. Gawron
Maria Kozłowska
lekcjaopiszastępcauwagi
62 tps – 28G. Strumiński
72 td – 165F. Synowiec
83 tps – Uczniowie zwolnieni do domu
dyżury
po lekcjimiejscezastępcauwagi
6B12F. Synowiec
7B11A. Młyński
Monika Norek
lekcjaopiszastępcauwagi
11 Lc – Uczniowie przychodzą później
21 Lc – Uczniowie przychodzą później
31 Ld – 239A. Pitry
41 Ld – 44M. Rybak
52 La – lekcja odwołana
dyżury
po lekcjimiejscezastępcauwagi
2B12B. Piwowarczyk

19.06.2019 – środa

Uroczyste zakończenie roku szkolnego
 19.06.2018 [środa]

Godzina Technikum i Szkoła Zawodowa Gimnazjum i Liceum
09:00 Spotkanie na korytarzu i przejście na akademię do sali teatralnej ————–
10:00 Ustawienie się na korytarzu Ustawienie się na korytarzu
10:15 Msza święta Msza święta
11:15 Spotkanie z wychowawcami Akademia w sali teatralnej
12:30 ———- Spotkanie z wychowawcami

WYKAZ SAL NA SPOTKANIE Z WYCHOWAWCAMI:

Gimnazjum   Liceum
Klasa Wychowawca Sala Klasa Wychowawca Sala
3Ga Monika Piotrowska 324 1La Przemysław Skawicki 242
3Gb Agnieszka Krawczyk 307 1Lb Jolanta Okarmus 140
3Gc Barbara Tomiak-Kierpiec 032 1Lc Anna Pitry 239
      1Ld Karolina Kleta 128
      1Le Krzysztof Kozik 400
      2La Monika Norek 170
      2Lb Marta Korczyk 246
      2Lc Katarzyna Stężowska 142
Technikum Branżowa Szkoła
Klasa Wychowawca Sala Klasa Wychowawca Sala
1tm Paweł Pająk 409 1oos Dariusz Dekarz 169
1tps Bogusław Piwowarczyk 238 1mst Ryszard Gajek Pracownia
samochodowa
1td Justyna Kościelnik 330 2mst Bogdan Zygmunt 165
2tm Bartłomiej Łach 164 2oos Andrzej Młyński 410
2td Barbara Stanek 221 3oos Krzysztof Bratek 182
2tps Magdalena Rybak 132 3mst Wojciech Kościelniak 229
3tm Jerzy Orłoś 030      
3tdm Marta Chrapczyńska 230  
3tps Maria Kozłowska 313