Konsultacje dla uczniów

Konsultacje dla uczniów 2019/2020
Nazwisko i imię nauczycielaDzieńGodzinasala/pomieszczenie (numer)
Balawender Joannaponiedziałek14:25-15:10307
Boruch Halinawtorek14:20-15:05400
Bratek Krzysztofwtorek14:15-15:00warsztaty szkolne (hala tokarek)
Bucki Grzegorzwtorek16:00-16:30Duża sala
Chrapczyńska Martapiątek06:45-07:30228
Chrapczyński Ryszardponiedziałek07:00-7:45pracownia stolarska
Czarnik Andrzejpiątek07:00-07:45warsztat mechaniczny 
Dekarz Dariuszponiedziałek14:00-15:00Warsztaty szkolne sala nr20 CNC
Deruś Sebastianponiedziałek07:00-7:34pracownia stolarska
Fijał Joannaponiedziałek16:05-16:30duża sala
Gabryś Janśroda14:00-14:45142
Gacek Monikaśroda16:05-16:50Sala gimnastyczna
Gajek Ryszardpiątek06:45-07:30Warsztat samochodowy
Gawron Kazimierzpiątek06:45-07:30182
Głąb Renataponiedziałek06:45-07:3033
Głąb Wiesławponiedziałek14:00-14:45warsztat samochodowy
Goska Ewaczwartek15:10-15:5534
Grzywacz Różaczwartek14:15-15:30 lub 15:30-16:15337
Harmata Barbaraponiedziałek07:00-07:45229
Homa Michałponiedziałek07:00-07:45231
Jarnot Renatapiątek06:45-07:30132
Kleta Karolinapiątek06:45-07:30128
Kliś-Pękala Sabinapiątek07:00-07:45304
Korczyk Martaśroda16:00-16:45246
Kościelniak Wojciechśroda07:00-07:45warsztat
Kościelnik Justynaponiedziałek15:15-16:00330
Kościelnik Stanisławponiedziałek07:00-07:45pracownia stolarska
Kowaliczek Anetaczwartek07:00-07:45130
Kozik Krzysztofczwartek07:00-07:4528
Kozłowska Mariaczwartek06:45-07:30164
Krawczyk Agnieszkapiątek06:45-07:30307
Laskowski Stanisławpiątek15:00-15:45sala gimnastyczna
Łabęcka Izabelawtorek15:15-16:00246
Łach Bartłomiejpiątek14:25-15:10164
Maroszek Joannaponiedziałek06:45-07:30302
Matyja Adamśroda14:15-15:00hala diagnostyki
Matyja Szymonśroda07:00-07:45pracownia diagnostyki
Menżyk Kamilaśroda06:55-07:40304
Mikosz Mirosławczwartek07:00-07:45Warsztat samochodowy
Mirecka Małgorzataponiedziałek15:10-15:55247
Miśkiewicz Mariawtorek15:15-16:00239
Młyński Andrzejśroda14:00-14:45Warsztaty szkolne Frezarki
Norek Monikaśroda06:45-07:30170
Nowotarska Bogusławaśroda14:20-15:10313
Okarmus Jolantaśroda15:10-15:55122
Orłoś Agata poniedziałek06:45-07:30030
Orłoś Jerzyponiedziałek06:45-07:30124
Orłoś Szymonwtorek16:00-16:45Sala gimnastyczna (duża)
Pająk Pawełwtorek06:55-07:40140
Pelo Arturpiątek15:10-15:45gabinet/032
Piekorz Ireneuszwtorek15:15-16:00337
Piela Radosławwtorek07:00-07:45169
Piotrowska Monikaczwartek15:10-15:55324
Pitry Annaczwartek06:45-07:30239
Piwowarczyk Bogusławwtorek06:45-07:30238
Policht Andrzejpiątek14:20-15:00324
Pukalska Barbarawtorek06:45-07:30142
Rybak Magdalenawtorek06:45-07:3044
Siewarga Arturwtorek15:15-16:00409
Sitek Martapiątek06:45-07:30224
Skawicki Przemysławśroda15:15-16:00242
Skóra Marianponiedziałek15:10-16:00168
Stanek Barbaraśroda07:00-07:45221
Staszel Janśroda15:15:16:00142
Stężowska Katarzynaczwartek07:00-07:4529
Strumińska Magdalenapiątek14:25-15:10sala 33
Strumiński Grzegorzśroda16:00-16:45sala gimnastyczna
Stuglik Martapiątek06:45-07:30328
Susuł Agnieszkaponiedziałek06:30-07:15328
Synowiec Franciszekwtorek15:15-16:00pracownia stolarska
Szczyrbowska Sylwiawtorek06:45-07:30303
Śleziak Łukaszponiedziałek15:15-16:00401
Tarnowska Dorotaśroda07:00-07:45030
Tomiak-Kierpiec Barbaraponiedziałek06:45-07:30130
Urbińska-Zając Agataśroda14:15-15:00230
Wardzała-Sereś Elżbietaczwartek15:15-16:00165
Wasiela Elżbietaczwartek15:15-16:00242
Wróbel Ewawtorek15:10-15:55305
Wysogląd Jarosławczwartek14:00-15:00warsztaty szkolne