Ta witryna używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Możesz je w każdej chwili zmienić. - [Polityka Prywatności]
Liga zadaniowa
Liga zadaniowa
Zadania na miesiąc listopad PDF Drukuj
Wpisany przez Marta Korczyk   

Zadania na miesiąc październik znajdują się TUTAJ

Przypominamy, że rozwiązania zadań wraz ze zgodą rodziców należy składać u mgr Marty Korczyk lub mgr Krzysztofa Kozika do 29 listopada!

 

Życzymy wszystkim powodzenia i wytrwałości w rozwiązywaniu zadań!

 
Olimpiada Matematyczna Gimnazjalistów PDF Drukuj
Wpisany przez Marta Korczyk   

Uczniów gimnazjum zapraszamy do udziału w Olimpiadzie Matematycznej Gimnazjalistów. Zawody stopnia I są dwuczęściowe i składają się z testu i części korespondencyjnej.Test odbędzie się w naszej szkole dnia 3 października o godzinie 9.00. Prosimy wszystkich chętnych uczniów o zgłoszenie udziału w olimpiadzie u swojego nauczyciela matematyki. Wszystkich uczestników testu w dniu 3 października 2013 r. prosimy o zapoznanie się ze szczegółami organizacyjnymi oraz przybycie na test z podpisanym formularzem zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Szczegóły organizacyjne >>>POBIERZ<<
Formularz danych osobowych >>>POBIERZ<<

Zadania z części korespondencyjnej należy wysłać do 21 października na adres:
Komitet Okręgowy OMG w Krakowie
V Liceum Ogólnokształcące
im. A. Witkowskiego
ul. Studencka 12
31-116 Kraków

Zadania do rozwiązania w części korespondencyjnej >>>POBIERZ<<<

WIĘCEJ INFORMACJI O OLIMPIADZIE JAK RÓWNIEŻ ZADANIA Z POPRZEDNICH EDYCJI OLIMPIADY ZNAJDZIESZ NA STRONIE www.omg.edu.pl

 
Zadania na miesiąc październik PDF Drukuj
Wpisany przez Marta Korczyk   

Zadania na miesiąc październik znajdują się TUTAJ

Przypominamy, że rozwiązania zadań wraz ze zgodą rodziców należy składać u mgr Marty Korczyk lub mgr Krzysztofa Kozika do 31 października!

 

Życzymy wszystkim powodzenia i wytrwałości w rozwiązywaniu zadań!

 
UWAGA UWAGA! LIGA ZADANIOWA edycja II PDF Drukuj
Wpisany przez Marta Korczyk   

Od 1 października rusza druga edycja szkolnego konkursu matematycznego "Liga zadaniowa" dla uczniów liceum i technikum. Pierwszego dnia miesiąca października, listopada, grudnia i stycznia na stronie internetowej ukażą się zadania konkursowe. Rozwiązania zadań należy oddać do końca danego miesiąca do mgr Marty Korczyk lub mgr Krzysztofa Kozika. Na stronie internetowej ukazywał się będzie ranking z punktacją aktualizowany co miesiąc. Warunkiem uczestniczenia w konkursie jest oddanie do 31 października zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby konkursu oraz  rozwiązań zadań, które ukażą się 1 października.

Prosimy o zapoznanie się z REGULAMINEM KONKURSU.

Prosimy o pobranie ZGODY na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby konkursu.

WSZYSTKICH UCZNIÓW ZAPRASZAMY DO RYWALIZACJI W KONKURSIE!

 
Szkolny Konkurs Matematyczny "Rusz Głową" edycja II PDF Drukuj
Wpisany przez Marta Korczyk   


10 maja odbył się pierwszy etap II edycji Szkolnego Konkursu Matematycznego "Rusz Głową" dla uczniów gimnazjum. Zainteresowanie konkursem było ogromne - w eliminacjach do finału wzięło udział około 80 uczniów. Celem konkursu jest wyłonienie mistrza w rozwiązywaniu logicznych zagadek in matematycznych łamigłówek. Do finału zakwalifikowało się 9 najlepszych uczniów: Michał Hojdas 3Gb, Karol Cupiał 3Gb, Adam Kajstura 3Gb, Bartłomiej Klima 3Gb, Aleksandra Wawro 2Ga,Wojciech Sado 1Gc,  Mateusz Wołczyk 3ga, Olaf Tokarczyk 3Ga i Kamil Sikora 1Gb. Finał odbył się 17 maja, a wyniki przedstawimy już niebawem. Serdecznie gratulujemy wszystkim finalistom a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział. Zapraszamy na następną edycję w maju przyszłego roku.

 
Finał Szkolnego Konkursu Matematycznego "Liga zadaniowa" rozstrzygnięty PDF Drukuj
Wpisany przez Marta Korczyk   

W tym roku szkolnym trwała I edycja Szkolnego Konkursu Matematycznego „Liga zadaniowa”. Pierwszy etap tego konkursu trwał od października do stycznia. Uczniowie rozwiązywali każdego miesiąca zestaw zadań zbierając tym samym cenne punkty. 12 kwietnia 2013r. odbył się finał konkursu, który wyłonił zwycięzców. Miejsce I zajęli ex aequo uczniowie klasy 2Lc  Daria Sosna oraz Krzysztof Stachańczyk. Miejsce II zajął Andrzej Jończy z klasy 4tdo a miejsce III Jerzy Jończy z klasy 2tps. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, a wszystkim uczniom dziękujemy za udział w konkursie jednocześnie zapraszamy na II edycję w roku szkolnym 2013/2014.

 
« pierwszapoprzednia123następnaostatnia »

Strona 1 z 3