Zastępstwa

 

 


 Przypomnienie. 

Przypominam, że jedynym miejscem z aktualnymi zastępstwami jest ta strona internetowa.

Proszę nie sugerować się modułem zastępstwa w dzienniku Librus.


Dzień Wspólnoty

21 grudnia 2018 roku (piątek)

 

7:50                       poranny apel (cała szkoła)

Branżowa Szkoła i Technikum

8:00                       akademia w nowym kościele

Po akademii      spotkanie z Wychowawcami w klasach (do 10:20)

10:30                     spotkanie na korytarzu i przejście z wychowawcami do kościoła

10:45                     msza św.

Po mszy spotkanie z wychowawcami w salach /sprawdzenie obecności/

 

 

Gimnazjum i Liceum

8:00-9:30             spotkanie z Wychowawcami w klasach

9:40                       akademia w nowym kościele

10:30                     spotkanie na korytarzu i przejście z wychowawcami do kościoła

10:45                     msza św.

Po mszy spotkanie z wychowawcami w salach /sprawdzenie obecności/

 

12:00                     spotkanie opłatkowe pracowników szkoły

 

 

WYKAZ SAL NA SPOTKANIE Z WYCHOWAWCAMI:

 

Gimnazjum

 

Liceum

Klasa

Wychowawca

Sala

Klasa

Wychowawca

Sala

3Ga

Monika Piotrowska

324

1La

Przemysław Skawicki

242

3Gb

Agnieszka Krawczyk

307

1Lb

Jolanta Okarmus

34

3Gc

Barbara Tomiak-Kierpiec

032

1Lc

Anna Pitry

239

 

1Ld

Karolina Kleta

128

1Le

Krzysztof Kozik

28

2La

Monika Norek

170

2Lb

Marta Korczyk

246

2Lc

Katarzyna Stężowska

29

3La

Renata Jarnot

132

3Lb

Renata Głąb

33

3Lc

Marta Sitek

224

Technikum

Branżowa Szkoła

Klasa

Wychowawca

Sala

Klasa

Wychowawca

Sala

1tm

Paweł Pająk

409

1oos

Dariusz Dekarz

169

1tps

Bogusław Piwowarczyk

238

1mst

Ryszard Gajek

Pracownia
samochodowa

1td

Justyna Kościelnik

330

2mst

Bogdan Zygmunt

165

2tm

Bartłomiej Łach

164

2oos

Andrzej Młyński

410

2td

Barbara Stanek

221

3oos

Krzysztof Bratek

182

2tps

Magdalena Rybak

44

3mst

Wojciech Kościelniak

229

3tm

Jerzy Orłoś

030

 

 

 

3tdm

Marta Chrapczyńska

230

 

3tps

Maria Kozłowska

313

4tm

Agata Urbińska-Zając

231

 

 

4tps

Małgorzata Mirecka

247

 

 

4td

Grzegorz  Strumiński
w zast. M. Dudek

401

 

 

 

 


 

Zastępstwa w dniu 2018-12-18 wtorek
Halina Boruch
lekcja opis zastępca uwagi
4 2 Lb - 182 B. Stanek  
5 2 Lb - 33 J. Okarmus  
6 1 Lb - 229 B. Harmata  
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
5 A21 R. Jarnot  
6 A01 B. Nowotarska  
       
Marta Korczyk
lekcja opis zastępca uwagi
1 3 Lc - Uczniowie przychodzą później    
2 3 Lc - Uczniowie przychodzą później    
3 2 La - 132 R. Jarnot za ostatnią lekcję
4 2 La - 330 J. Kościelnik  
6 1 Lc - 170/246 A. Pitry  
7 2 Lb - Uczniowie zwolnieni do domu    
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
2 B02 M. Homa  
5 B12 M. Homa  
       
Grzegorz Strumiński
lekcja opis zastępca uwagi
3 1B wf gr2 - G1 S. Laskowski  
4 3 tps - G2 S. Laskowski  
5 2 oos/mst - G4 G. Bucki  
6 4td tm 1 grupa - G1 G. Bucki  
7 1abcd ch. LO - G2 G. Bucki  
8 1abcd ch. LO - G2 G. Bucki