Konsultacje dla uczniów w roku szkolnym 2018/2019
Nazwisko i imię nauczyciela dzień tygodnia godzina sala
Boruch Halina środa 15:15 -16:00 400
Bratek Krzysztof poniedziałek 07:00 - 07:45 warsztat
Bucki Grzegorz poniedziałek 15:15 - 16:00 duża sala gim.
Chrapczyńska Marta wtorek 06:45 - 07:30 228
Chrapczyński Ryszard poniedziałek 07:00 - 07:45 warsztat
Czarnik Andrzej piątek 07:15 - 07:45 hala maszyn  
Dekarz Dariusz wtorek 14:00 - 15:00 Pokój instruktorów, warsztat mechaniczny s.20
Deruś Sebastian poniedziałek 07:00 - 07:45 warsztat
Fijał Joanna poniedziałek 15:15 - 16:00 świetlica szkolna
Gacek Monika piątek 15:15 - 16:00 Sala gimnastyczna
Gacek Paweł  poniedziałek 15:10 - 16:00 410
Gajek Ryszard czwartek 14:15 - 15:00 warsztat samochodowy
Gawron Kazimierz czwartek 06:45 - 07:30 182
Głąb Renata środa 06:45 - 07:30 33
Głąb Wiesław poniedziałek 15:00 - 15:45 diagnostyka
Goska Ewa wtorek 15:15 - 16:00 313
Grzywacz Róża poniedziałek 14:20 - 15:05 337
Harmata Barbara wtorek 06:45 - 07:30 229
Homa Michał piątek 07:00 - 07:45 231
Jarnot Renata piątek 06:45 - 07:30 132
Jaromin Aleksander wtorek 07:00 - 07:45 241
Kleta Karolina poniedziałek 06:45 - 07:30 128
Kliś-Pękala Sabina piątek 07:00 - 07:45 34
Korczyk Marta czwartek 14:25 - 15:10 246
Kościelniak Wojciech środa 07:00 - 07:45 p.instruktorów
Kościelnik Justyna czwartek 07:00 - 07:45 330
Kościelnik Stanisław poniedziałek 07:00 - 07:45 stolarnia
Kozik Krzysztof czwartek 06:45 - 07:30 28
Kozłowska Maria wtorek 15:15 - 16:00 230
Krawczuk Apoloniusz poniedziałek 07:00 - 07:45 warsztat
Krawczyk Agnieszka  wtorek 06:45 - 07:30 307
Laskowski Stanisław poniedziałek 15:15 - 16:00 duża sala gim.
Łabęcka Izabela czwartek 06:45 - 07:30 246
Łach Bartlomiej środa 06:55 - 07:40 164
Malcher Jerzy środa 15:00 - 15:45 238
Maroszek Joanna poniedziałek 06:45 - 07:30 302
Matyja Adam środa 14:25 - 15:10 diagnostyka
Matyja Szymon wtorek 07:00 - 07:45 sala samochodowa
Mikosz Mirosław poniedziałek 07:00 - 07:45 warsztaty
Mirecka Małgorzata wtorek 14:25 - 15:10 247
Mirecka Małgorzata środa 14:25 - 15:10 247
Miśkiewicz Maria wtorek 15:15 - 16:00 229
Młyński Andrzej czwartek 07:00 - 07:45 warsztat frezarki
Norek Monika wtorek 06:45 - 07:30 170
Nowotarska Bogusława czwartek 14:25 - 15:10 34
Okarmus Jolanta poniedziałek 14:15 - 15:00 122
Orłoś Agata wtorek 06:45 - 07:30 30
Orłoś Jerzy wtorek 06:45 - 07:30 124
Pająk Paweł piątek 06:45 - 07:30 32
Pelo Artur poniedziałek 15:10 - 15:55 124
Piela Radosław piątek 07:00 - 07:45 169
Piotrowska Monika czwartek 15:10 - 15:55 324
Pitry Anna środa 06:45 - 07:30 239
Piwowarczyk Bogusław czwartek 07:00 - 07:45 238
Rybak Lucyna środa 15:15 - 16:00 s.muzyczna
Rybak Magdalena wtorek 06:45 - 07:30 44
Siewarga Artur wtorek 15:10 - 15:55 409
Sitek Marta czwartek 06:45 - 07:30 224
Skawicki Przemysław środa 15:15 - 16:00 242
Skóra Marian wtorek 15:10 - 16:00 168
Stanek Barbara czwartek 15:15 - 16:00 221
Stężowska Katarzyna piątek 06:50 - 07:35 29
Strumiński Grzegorz środa 15:10 - 15:40 sala gimnastyczna
Susuł Agnieszka poniedziałek 06:45 - 07:30 328
Syguła Ewa piątek 07:00 - 07:45 305
Synowiec Franciszek poniedziałek 15:15 - 16:00 165
Szczyrbowska Sylwia piątek 06:45 - 07:30 303
Śleziak Łukasz piątek 14:25 - 15:10 401
Techmański Jan      
Tomiak-Kierpiec Barbara środa 06:45 - 07:30 304
Urbańczyk Jan piątek 14:15 - 15:00 34
Urbińska-Zając Agata poniedziałek 07:00 - 07:45 230
Wardzała - Sereś Elżbieta czwartek 15:15 - 16:00 32
Wysogląd Jarosław wtorek 14:00 - 14:45 warsztat
Zygmunt Bogdan poniedziałek 07:00 - 07:45 stolarnia