Podziękowanie za 1%

Podziękowanie za 1%

Jedynie prawdziwy człowiek zauważy

Potrzeby innego człowieka

Jedynie człowiek wielkiego serca

Wyciągnie doń pomocną dłoń…

 

 

Szanowni Państwo!!!

 

Dyrekcja Zespołu Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego w Oświęcimiu wraz z nauczycielami i uczniami składa serdeczne podziękowania sponsorom, którzy ze zrozumieniem i ciepłym sercem przyczynili się do wsparcia finansowego naszej szkoły, ofiarując 1% podatku za rok 2016 na rzecz potrzeb naszych uczniów.

W dzisiejszych czasach  tak trudno o ludzi wrażliwych, którzy zauważają potrzeby innych, potrafią się dzielić, nawet jeżeli sami posiadają niewiele. Dlatego cieszymy się, że na swojej drodze spotkaliśmy tylu ludzi dobrej woli.

Pieniądze, które nam Państwo przekazaliście, zostaną wykorzystane w całości na potrzeby uczniów naszej szkoły. Planujemy, dzięki Państwa wsparciu, wyremontować stolarnię szkolną. Chcemy wymienić okna i drzwi, co z pewnością zwiększy komfort nauki i pracy na warsztatach stolarskich. Naszym głównym celem jest skuteczna nauka zawodu, a wiemy, że im lepsze warunki pracy, tym efektywniejsze nauczanie.

Myśl, że KTOŚ o nas myśli, pamięta i nas wspiera, bardzo pomaga pokonywać codzienne kłopoty, których niemało, zwłaszcza w tak trudnym obszarze, jakim są finanse, dlatego mamy nadzieję, że nie zapomną Państwo o nas w kolejnych latach.

 

 „Czasem wdzięczność trudno jest ubrać w słowa… wtedy proste DZIĘKUJĘ zawiera wszystko, co chcemy wyrazić”.

                                                

                                                                      

 Z wyrazami szacunku
ks. dyr Zenon Latawiec