Pierwsza wycieczka w ramach szkolnego koła rowerowego

W dniu dzisiejszym (29 września 2018 r.) odbyła się pierwsza wycieczka w ramach szkolnego koła rowerowego. Zebrała się nas całkiem spora gromadka uczestników w składzie: Julka Gworek, Julka Madeja, Karolina i Kinga Kokoszka, Natalka Janiga, Kuba Łomzik i pani Agnieszka Krawczyk Pogodę mieliśmy wcześniej zamówioną, więc naładowani pozytywną energią wyruszyliśmy w drogę. Jechaliśmy wiślaną trasą rowerową do Podolsza. Pokonaliśmy trasę długości 52 km. Słoneczko, wiatr, błotko a czasem i kropelki deszczu sprawiły, że ten wyjazd był z każdą chwilą piękniejszy. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział i naprawdę dobrą zabawę. Szczególne podziękowania dla rodziców Julki Gworek, którzy czekali na nas na trasie z ciepłymi gołąbkami !!! Będziemy Państwa częściej odwiedzać!!! Już w październiku kolejna wycieczka, na którą serdecznie zapraszają panie Joanna Fijał i Monika Gacek !!!!